فیلم و تیزر تبلیغاتی

فیلم و تیزر تبلیغاتی

امروزه ساخت تیزر صنعتی خوب با توجه به رشد تولید و در نتیجه رقابت نزدیک در بازار تاثیرهای بسیار زیادی در فروش برای شرکت ها ایجاد می کنند و سازمانها و شرکتها در راستای تحقق اهداف و چشم انداز خود فعالیتهای مختلف و پیچیده ای را انجام می دهد.

شرکت خانه دوست با کادری از کارشناسان مجرب سینما و با استفاده از متخصصین کار آزموده و مشاوران تبلیغاتی، با نگاهی علمی و تخصصی و مجموعه ای از جدیدترین سخت افزارها و نرم افزارهای تولید آگهی آماده است تا محصولات و خدمات شما را با استانداردهای جهان مدرن به مخاطبان معرفی کند. لازم به توضیح می باشد نویشن های تیزرهای صنعتی توسط گویندگان مطرح صدا و سیما و در بهترین و مجهزترین استدیو انجام می گیرد.

معمولاً طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفاً به مشتری یا صاحب‌کار خود نشان دهند که صفحهٔ طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند

انواع فیلم و تیزر:

تیزر تبلیغاتی رئال
تیزر موشن گرافیک
فیلم صنعتی
فیلم تبلیغاتی
انیمیشن

ساخت تیزر تبلیغاتی یک منطق ساده دارد که آینده تبلیغاتی و تجاری شما را متحول می کند. امروزه رسانه های تصویری نقش بسیار مهمی در زندگی انسانها دارد.

به طور کلی 85% مردم زمان خود را به رسانه های پخش انبوه و تلویزیون اختصاص می دهدند. و تنها 15% مردم زمان خود را صرف رسانه های چاپی می کنند. شرکت فرارنگ در راستای جایگاه رسانه های تصویری در انتقال پیام برند به مخاطب اقدام به تولید تیزر تبلیغاتی و فیلم های کوتاه می نماید. شما با داشتن یک تیزر تبلیغاتی خوب می توانید خیلی بهتر دیده شوید و به یاد ماندنی تر شوید.

خدمات خانه دوست

روند تولید تیزر تبلیغاتی

۱ – ایده پردازی
۲ – سناریو نویسی بر اساس پیام برند و ایده ها
۳ – طراحی کانسپت، استوری بورد و انیماتیک حرفه ای
۴ – انتخاب فضای اجرا، بازیگر یا صدا در صورت لزوم
۵ – ارایه استوری بورد بعد از پایان مرحله پیش تولید
۶ – شروع مرحله تولید
۷ – اعمال جلوه های ویژه کامپیوتری و صداگذاری
۸ – بررسی بازخورد تیزر تولید شده پیش از پخش
۹ – اعمال اصلاحات پس از بررسی نتایج بازخوردها
۱۰ – تحویل تیزر

خدمات قابل ارائه برای تولید تیزر تبلیغاتی

  • استفاده از عوامل تولید حرفه ای
  • طراحی و اجرای انیمیشن منطبق با تیزر
  • استفاده از موشن گرافیک در تیتراژ
  • استفاده از تجهیزات حرکتی و نورپردازی حرفه ای
  • استفاده از گویندان حرفه ای برای تریشن
  • تحویل خروجی با فرمت های HQ DVD و Full HD
  • ساخت موزیک برای کلیه بخشهای تیزر