غرفه نمایشگاه

غرفه نمایشگاه

براساس آمار کمیته برگزاری نمایشگاه ها ، 44% شرکت هایی که در نمایشگاههای تخصصی کالا و خدمات تجاری حضور می یابند، کمتر از 5 کارمند دارند. در حالی که شرکت های بی تجربه هر قدر که بزرگ و معتبر باشند ( هر سال نیز حاضرند ) با حضور در نمایشگاه ها،  چند 100 میلیون تومان سرمایه خود را به دور می ریزند و با صرف ساعات بی ثمر حضور در نمایشگاه به جای استفاده از این فرصت ، به زیان خود عمل می کنند.

حضور در نمایشگاه می بایست بر پایه اهداف و استراتژی های سازمانی تعیین شود و استفاده مؤثر از نمایشگاه ها می تواند با صرف زمان و هزینه کم نیز فراهم شود. شرکت ها می توانند با حضوری متمایز از سایر رقبا و استفاده از خلاقیت های بازاریابی و ایده های برتر، طراحی غرفه خود را در قالب شرکت هایی بزرگتر از آنچه که هستند به مشتریان نشان داده و نسبت به رقبا ، از این فرصت استفاده بیشتری ببرند.

مزایای غرفه سازي نمايشگاهي

غرفه نمايشگاهی هميشه محلي براي عرضه كالاها و خدمات به مردم است و مردم با اين روش مي توانند با كالاها و خدمات شركت ها بهتر آشنا شوند.

نمایشگاه ها می توانند در موارد مختلف مورد استفاده قرار گیرند، به همین دلیل است که ابزار اصلی برای هر کسب و کار است. این که آیا شما تصمیم به خرید یا اجاره یک غرفه می کنید، به شما کمک خواهد کرد تا چند وظیفه فروش را انجام دهید.در اینجا یک لیست ۱۰ تایی از مزایای غرفه سازی نمایشگاهی آورده شده است :

مي توانيد محصولات و كالاهاي خود را به مردم معرفي كنيد
كار تيم فروش را تسهيل مي كند
فرصت هاي جديد تجاري را ايجاد مي كند
معرفي محصولات و كالاها را تسهيل مي كند
مي توانيد برند خود را به راحتي تبليغ كنيد
به تبليغات شما ارزش مي دهد
مي توانيد به وسيله آن با مشتريان خود ملاقات كنيد
جريان رقابت شما را متفاوت و منحصربفرد مي كند
به عنوان سفيري براي نام تجاري شما عمل خواهد كرد

شرکت در نمایشگاه یک فرصت بسیار ارزشمندی برای شما صاحبان مشاغل است… گاهی در زندگی هیچ تفریحی جذاب تر از تماشای دویدن قلم بر روی کاغذ نیست با یک انتخاب دقیق و حرفه‌ای برای طراحی و اجرای غرفه خود می‌توانید حضوری با شکوه در نمایشگاه داخلی و یا نمایشگاه بین المللی داشته باشید. غرفه سازی در تهران | شیراز | مشهد | اصفهان | کیش و سایر شهرهای ایران از مزیت‌های شرکت غرفه سازی خانه دوست می‌باشد

  • شرکتهای خدماتی
  • شرکتهای بازرگانی
  • شرکتهای تولیدی

مزایای خدمات

ایده های نو

یکی از مهم ترین عواملی که در غرفه سازی تاثیر دارد داشتن یک ایده نو می باشد، در بسیاری از مواقع غرفه هایی که در نمایشگاه ها با استفاده از ایده های نو ساخته شده اند بدون توجه به نوع محصول شان بیشترین بازدید کننده را دارا هستند. ایده های تکراری معمولا بازدید کنندگان را خسته می کند، در سال های اخیر بسیاری از غرفه ها به سبب پر بازدید بودن در دوره های قبلی تکرار شده اند که همین عامل باعث خستگی مفرط بازدیدکنندگان شده است، بنابراین شما می توانید با داشتن یک ایده نو از بسیاری از این غرفه ها پیشی بگیرید.

اجرای ویژه

هنگامی بحث از طراحی دکوراسیون نمایشگاهی می شود، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه شود رنگ بندی است. شما باید به همان اندازه که به سبک طراحی و جذاب بودن طراحی توجه می کنید، به رنگ هم توجه داشته باشید. انتخاب رنگ مناسب فاکتور بسیار مهمی است و تاثیر زیادی در جذب مخاطبان به سمت شما دارد. در واقع حتی اگر طراحی غرفه شما بسیار جذاب و قدرتمند باشد، در صورتی که رنگ بندی مناسبی نداشته باشد نمی تواند مخاطبان را به سمت خود جذب کند.

تجربه ساخت

این مجموعه متشکل از نیروهای متخصص در زمینه های طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی، معماری داخلی، طراحی و پیاده‌سازی پرتال‌های اینترنتی، اجاره و راه‌اندازی اماکن ورزشی می‌باشد. شرکت خانه دوست باتوجه به سابقه 25 ساله خود به صورت تخصصی در زمینه برگزاری نمایشگاه های تخصصی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی ، غرفه سازی ، مشاوره در زمینه شرکت و چگونگی شرکت در نمایشگاه های تخصصی به مشتریان خود و همچنین آموزش در زمینه‌های فوق آمادگی خود را همیشه جهت انجام پروژه‌های فورس‌ماژور اعلام می‌دارد