درباره ما

banner-image

خانه دوست اینجاست...

شما همیشه به ایده های تجاری نیاز خواهید داشت.

بسیاری از مدیران بنا به ماهیت شغل و حرفه‌شان نمی‌توانند از روش‌های پرهزینه‌ی بازاریابی و تبلیغاتی برای معرفی شرکت خود و محصولات‌شان استفاده کنند. بر این اساس استفاده از روش‌های کم‌هزینه برای مدیران بازاریابی این کسب و کارها یک ضرورت حیاتی است.

محسن امانی
محسن امانی
مدیر عامل خانه دوست

ما تجربه می کنیم

تحقیقات بازار 70%
خدمات 92%
مشاوره 80%
پروژه موفق

0+

پروژه موفق

کارشناس

0+

کارشناس

اعضای تیم

0+

اعضای تیم

شاخه ها

0+

شاخه ها

راه حل های خلاقانه

ریشه هر کسب و کار موفق، ایده های خوب و پیگیری آنها تا رسیدن به نوآوری در زمینه کاری آن تجارت یا صنعت می باشد.
مهمترین عامل موفقیت تلاش همراه با فکر و خلاقیت است و نه سخت کوشی خیلی زیاد.
محیط پویای امروز، بیش از هر زمانی به نوآوری مداوم نیاز دارد و نوآوری کلید موفقیت کسب و کارها است.

تجربه

تجربه را می توان به منزله دانش یا مهارتی دانست که از تمرین و ممارست در یک فعالیت یا انجام کاری در یک دوره زمانی نسبتا طولانی حاصل می شود و به تعبیری دیگر تجربه را می توان به عنوان دانشی قلمداد کرد که فرد در طول زمان و با درگیر شدن در حل مسائل می آموزد، مسائلی که ممکن است آنها را خود حل نموده و یا با استفاده از تجربیات دیگران حل نماید.

پشتیبانی فنی

مشتریان به منزله شرکای تجاری ما هستند که تمایل داریم رابطه همکاری بلند مدتی با آنها داشته باشیم. به همین دلیل در گروه خانه دوست، ارائه خدمات پشتیبانی اهمیت بسزایی دارد و همکاران ما در تیم پشتیبانی همیشه منتظرند تا درخواستهای شما را به بهترین شکل پاسخ دهند.

ملاقات با تیم ما

بدون شک هر فعالیتی زمانی به نتیجه می رسد که در کنار به روز بودن تکنولوژی و وجود انگیزه ها و اهداف معنوی، یک تیم خوب و حرفه ای در کنار هم جمع شوند. با سرپرستان تیمهای گروه خانه آشنا شوید.